Футбольний клуб “Говерла” забороняє фанатам відвідувати матчі?

Учора історія суперечки продовжилась. Адміністрація команди на офіційному сайті опублікувала звернення до фанатів, у якому йдеться про порушення уболівальниками поведінки на стадіоні, використовуючи нецензурну лексику, піротехніку та політичні гасла.

“Шановні фанати, ми цінуємо вашу відданість та підтримку рідному футбольному клубу «Говерла». Проте, ми не можемо мовчати, коли під загрозою безпека вболівальників на матчі. Футбол – частина не тільки вашого життя. Адже на домашні футбольні ігри сім’ями приходять тисячі інших глядачів. Нам важливо і їм забезпечити комфортний перегляд матчу. Ми неодноразово йшли вам назустріч, пропонуючи компроміси у спірних питаннях. Але через події на останньому домашньому поєдинку нашої команди проти донецького «Олімпіка» ми вчергове стикаємося зі стіною непорозуміння.

Піротехнічні вироби, нецензурні викрики та політичні гасла – ставлять під загрозу нашу з вами співпрацю. Неодноразово ми отримуємо скарги від вболівальників через лайливі скандування з вашого боку. Враховуючи присутність на стадіоні дітей, жінок та наявність прямої телетрансляції від офіційного мовника чемпіонату, ми не можемо не прислухатися до цих скарг. У зв’язку з цим залишається тільки два варіанти розвитку нашої з вами співпраці:

1. Ми організовуємо чергову зустріч з вами, для обговорення подальших кроків співпраці, при цьому зобов’язуємо вас дотримуватися, як мінімум, правил регламенту.

2. У зв’язку з систематичним порушенням правил регламенту, ми вимушені застосувати дисциплінарні санкції, серед яких можлива заборона на відвідування матчів «Говерли» .

Сподіваємося, на порозуміння з вашого боку.”

Джерело