Ірина Компанієць мріє про чемпіонство у складі “Карпат”

Стати чемпіоном України та пробитися в збірну України. Саме таку мету ставить перед собою новачок ГК «Карпати» Ірина Компанієць.

Гандболістка прибула в Ужгород півтори місяці тому. І вже за керівництва  Валерія Войналовича почала тренуватися з командою. Встигла побувати на зборах на Драгобраті та взяти участь в товариському турнірі у Польщі. Зізнається, що вже освоїлася в команді і готова разом з нею штурмувати українські та європейські вершини.
«Тут дуже хороший колектив, – розповіла Ірина Компанієць. – Всі зусилля направлені на те, аби добре зіграти в чемпіонаті та єврокубках.  Ми пройшли гарну підготовку в горах. Для мене це було вперше, тому трохи незвично – зазвичай, тренувалася на морі. Але акліматизацію пройшла і зуміла гарно підготуватися. Загалом, в Ужгороді дуже хороші умови для занять гандболом, тому залишається лише працювати над собою». В «Карпатах» Компанієць гратиме в середині майданчика.
Валерій Войналович бачить її на позиції полу середньої. За словами наставника, вона вміє грати і з справа, і зліва. Зараз Компанієць разом з іншими «карпатівками» працює над ударами та вивчає нові тактичні підходи Валерія Войналовича.   Наразі команда тренується два рази в день. 
Керівництво клубу планує організувати команді ще пару спарингів. Зокрема, в Ужгород має приїхати на ігри команди з Румунії, Польщі та Словаччини.