Думки футболістів “Говерли” з приводу жеребкування 1/8 фіналу Кубку України

Про результат жеребкування та майбутнього суперника у кубку нам розповіли декілька гравців нашого клубу.

Мірко Райчевіч: “Тут вибору нема. Нам в будь-якому випадку довелося б зіграти або з «Металістом», або «Шахтарем». Безумовно – команди сильні, посідають місця у верхній частині турнірної таблиці. Але здаватися ми не будемо. Незважаючи на відсутність результату у попередньому матчі, я вважаю, що наша команда показала якісну та, головне, достойну гру у матчі 4-ого туру проти «Металіста». Тому в наступному, кубковому поєдинку спробуємо взяти реванш та продемонструвати хороший, злагоджений футбол”.

Сергій Кузнєцов: “Ми тільки нещодавно грали з ними. Доволі таки ретельно розібрали підопічних Рахаєва. Команда, без сумніву, дуже хорошого рівня. Навіть незважаючи на те, що ряд провідних легіонерів покинули стан харківського клубу. Я вважаю, що кубковий поєдинок вийде доволі цікавим: як для нас, так і для наших вболівальників. Ми звісно зробимо все можливе щоб цього разу здолати харківчан”.

Максим Фещук: «Металіст» – хороший суперник. Дуже хороший. Нам буде дуже важко. Нещодавня наша очна зустріч у чемпіонаті це довела. Але, зрештою, це кубкові матчі. Ми обов’язково постараємось зробити все для того, щоб пройти далі».

Андрій Хомин: “Незважаючи на те, що суперник нам випав не з легких, результат жеребкування, на мою думку, нормальний. Згадуючи минулий матч проти «Металіста», думаю немає сенсу порівнювати кубкову гру з матчем чемпіонату. Те, що ми вже провели поєдинок з харків’янами ролі особливої не зіграє. Ми і так детально готуємося до кожного суперника. Що стосується «Металіста», то до кубкової гри ще місяць, тому на харків’ян надивитися ми ще встигнемо”.

Джерело