В Ужгороді відбудуться силовий турнір і фестиваль здорового способу життя

24 серпня відбудеться вже одинадцятий силовий турнір «Карпатський медвідь», який і цього року визначить найсильнішу людину нашого краю.
При неучасті переможця останніх трьох років Івана Григоровського титул між собою розіграють інші не менш сильні спортсмени. Це насамперед чотириразовий чемпіон Європи і триразовий чемпіон світу з пауерліфтингу Сергій Олеоленко. З трьома титулами «Карпатський медвідь» Сергій завжди був головним конкурентом Івана Григоровського. Останні два роки травми і особисті помилки завадили Олеоленкові завоювати найвищий приз.

Його найголовнішим конкурентом цього разу буде молодий 22-х річний атлет з Великого Березного Володимир Цифра, котрий у 2012 і 2013 рр. займав другі місця і відсував Сергія на треті позиції. Цього року Володимир встиг прийняти участь в декількох всеукраїнських та міжнародних турнірах. Майже завжди він повертався з медаллю.

Третім претендентом є Олексій Мальцев – переможець першого турніру «ЮНІОР СТРОНГМЕН» і бронзовий призер «КАРПАТСЬКОГО МЕДВІДЯ – 2009». Олексій спаринг-партнер Сергія Олеоленка і знаходиться в надзвичайно хорошій формі.

Доповнить головних конкурентів ще один закарпатець Іван Деркач із села Руське Мукачівського району. Іван – дебютант на турнірі такого рівня. Його найбільше спортивне досягнення – перемога на «ЮНІОР СТРОНГМЕН – 2013». Конкуренцію нашим силачам складуть вже традиційно стронгмени зі Львова та Івано-Франківська.

В програмі змагань будуть традиційні вправи: перекидання колеса вагою 300 кг, «фермерська хода» з двома валізами по 133 кг, станова тяга, підняття важкої гантелі та колоди. Також, як і в минулі роки, глядачі також зможуть взяти участь у конкурсах з знаряддям легкої ваги.

Паралельно з багатирським турніром проходитиме і «Health Life Fest» – фестиваль здорового способу життя. Глядачі зможуть побачити показові виступи з силового фрістайлу на турниках і брусах, змагання з «стріт-ліфтингу» та танцювальне шоу.

«Карпатська Ліга Сильних Людей» дякує всім хто надав допомогу у проведенні турніру, зокрема спонсорам «Адамс», «ТВІН», та «Еко».

Переможці турнірів «КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ»:

2004 р. – ПРОЗОР Євген

2005 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

2006 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

2007 р. – ОЛЕОЛЕНКО Сергій

2008 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

2009 р. – ОЛЕОЛЕНКО Сергій

2010 р. – ОЛЕОЛЕНКО Сергій

2011 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

2012 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

2013 р. – ГРИГОРОВСЬКИЙ Іван

Місце проведення змагань – пл. Театральна (біля філармонії)

Початок: «Health Life Fest» – о 12:00

«КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ» – о 14:00

Печать