БК “Імпульс” організував турнір для дітей

Велику і плідну роботу з дітьми по пропаганді баскетболу, здорового способу життя та організації змістовного літнього відпочинку проводять ветерани Мукачівського міського баскетбольного клубу “Імпульс”.
Підтвердженням цього є спортивний захід ,який провели ветерани в мікрорайоні “Шипка”. На цей раз ветерани баскетболу організували для дітей товариську гру з баскетболу між командами “Оріон” та “Старт”. В команду “Оріон” увійшли учні місцевого НВК “Первоцвіт”, а команда “Старт” – діти,які приїхали відпочивати в цей мальовничий куточок нашого міста до своїх родичів та друзів. В цій команді виступили школяри зі Львова, Вінниці, Києва,Житомира,Луцька.

Перед початком гри учасників змагання привітали “Імпульсівці” та побажали дітям різноманітних комбінацій, влучних кидків і, безумовно, перемоги. Перший період був за господарями майданчику 7:2, їх підтримували чисельні вболівальники, однокласники та батьки. Другий період завершився у нічию 8:8. В цій грі були наче у дорослих: штрафні та техничні фоли, хвилинні перерви, заміни, боротьба за кожен м’яч, за кожний відскок. А завершився цей товариський поєдинок з рахунком 28:27 на користь гостей – БК ” Старт “.

Усі учасники цього спортивного заходу, а також кращий “снайпер” зустрічі Віолетта Федорці отримали від ветеранів подарунки, книги про історію баскетболу та олімпійський рух на Україні. Ветерани клубу “Імпульс” від щирого серця вдячні своїм меценатам, які, недивлячись на складну політичну і економічну ситуацію в країні, їзнаходять можливість допомогти ветеранам в роботі по організації змістового відпочинку, в пропаганді славних традицій закарпатського баскетболу.

 

Голова ММБКВ “Імпульс” Віталій Бібік