Олександр Надь: Максим Коваль без сумніву нам допоможе

Кіпер ФК «Говерла» Олександр Надь у невеличкому інтерв’ю розповів клубній прес-службі про отриману травму в останьому матчі проти запорізького «Металурга», прихід в стан нашого клубу Максима Коваля та настрій напередодні домашнього поєдинку з полтавською «Ворсклою».

Епізод з травмою: «У тому моменті в нас із захисником вийшло непорозуміння (епізод з другим пропущений голом). Я пішов на м’яч і він зробив те саме. У підсумку, вийшло зіткнення і я отримав невеличку травму. Я не знаю наскільки ушкодження серйозне. Зараз цим займаються лікарі команди. Гадаю, півтора тижня доведеться підлікуватись».

 

Підписання Максима Коваля: «До на приєднався сильний воротар Максим Коваль, який захищав кольори київського «Динамо» та збірної України. Безперечно, його рівень надвисокий. Я вважаю підписання Коваля хорошою новиною. У Києві він не мав належної ігрової практики, а перебуваючи в нас зможе частіше виходити на поле. Думаю, що й повернення в національну збірну не за горами. Він, нам без сумніву допоможе і підсилить воротарську ланку».

 

Атмосфера в команді: «У колективі наразі панує чудова бойова атмосфера. Саме така, яка й потрібна на матч із  сильним опонентом. Ми налаштовуємось тільки на перемогу в рідних стінах».

Інформаційний відділ ФК «Говерла»