В’ячеслав Грозний: «Можу розраховувати тільки на молодь»

Головний тренер ужгородської «Говерли» В’ячеслав Грозний песимістично налаштований щодо виступу його команди у старті днями чемпіонаті Украіни-2014/15.

«Потрібно бути реалістом – при такій ситуації нам не уникнути ролі аутсайдерів. На що мені ще розраховувати, якщо з гравців стартового складу минулого сезону в моєму розпорядженні залишилися лише воротар Надь, захисник Акакпо і універсал Фещук, і мені нічого не залишається, крім як у стислі терміни знову створювати практично нову команду. За великим рахунком, я можу розраховувати лише на молодь, яка не має досвіду виступів в еліті …
Єдине, що ще може врятувати від пониження у класі, – це проведення перехідного матчу невдахи Прем’єр-ліги з командою, яка фінішує третьою в першоліговому турнірі.
Я переконаний, що такій країні, як Україна, мало мати в еліті 14 клубів. І сподіваюся, що через рік в класі найсильніших знову буде 16 колективів. Для цього, на мій погляд, потрібно, щоб дві кращі команди першої ліги підвищилися в класі і, заради дотримання спортивного принципу, щоб аутсайдер Прем’єр-ліги зіграв ще перехідний поєдинок з бронзовим призером першолігового дивізіону».

Джерело