В Закарпатті стартував чемпіонат з хокею (Фото)

6 грудня, стартував чемпіонат Закарпатської області з хокею. На льодовій арені «IceLand-Ужгород» відбулися два поєдинки, а саме: зіграли хокейна команда «Ужгородські вовки» зі «Спартаком» та«Шахтарські барси» зустрілися з «Синевиром».

Гра між «Ужгородськими вовками» та «Спартаком»проходила в напруженій боротьбі. Першими відзначилися у воротах хокеїсти «Спартаку», загнавши у ворота «вовків» шайбу. У свою чергу слід відзначити, що команда Андрія Максимовича частіше атакувала та постійно погрожувала взяттям воріт.

Однак через успішну гру воротаря та підсилення атакуючої ланки, перемогу записав на свій рахунокХК «Спартак», закінчивши гру з рахунком 5:3. Не останню роль на результат вплинули помилки в захисті «вовків».

У грі «Шахтарські барси» – «Синевир» домінувала команда «Синевир». У результаті хокеїсти«Синевиру» впевнено здобули перемогу, закінчивши гру з рахунком 4:1, не залишивши «барсам» жодних шансів.

Арбітр Сергій Шестяк відмітив, що ігри були видовищними, було багато гострих моментів:

– Сьогодні команди продемонстрували хороший рівень гри. Було багато атак, боротьба точилася по всій площадці. Радує результативність команд. Приємно відзначити, що з кожним роком кількість охочих грати в хокей збільшується, зростає кількість шанувальників, які приходять вболівати за свої любимі команди. Це говорить про те, що хокей в Закарпатті набирає обертів, – резюмує суддя.

1 2 3 4 5 6 7

Джерело