Футболки збірної одягли чотири закарпатки

У суботу та неділю в словацькому місті Міхаловце жіноча національна збірна України з гандболу з метою підготовки до чемпіонату Європи провела два контрольні поєдинки зі збірною Словаччини.

До складу збірної запрошено трьох гравців ужгородських «Карпат» – Уманець, Лєзінську та Кот. Четвертим гравцем збірної стала голкіпер однієї з кращих команд Чесько-Словацької ліги Кребс («Ювента» Міхаловце), вихованка закарпатської школи гандболу. Перший матч завершився перемогою збірної України 30:27. По двічі відзначилися Уманець та Кот. У другому матчі перемогли словацькі гандболістки 29:23.

Закарпатські гандболістки в другому поєдинку не змогли вразити ворота суперниць. Збірна України до п’ятниці буде проводити тренувальний збір на «Золотій горі» СК «Карпати-арена», де зіграє спаринг із «Карпатами». У п’ятницю збірна вирушить в угорське місто Дебрецен, де пройдуть зональні змагання чемпіонату Європи.

Її суперниками будуть команди Данії, Норвегії, Румунії. Фахівці розуміють, що збірна України потрапила до справжнісінької «групи смерті». Ну, що ж, тим приємніше буде здобувати перемоги.

Джерело