Збірна України з гандболу тренуватиметься в Ужгороді

З 1 грудня в Ужгороді проводитиме свої збори національна збірна України з гандболу. Саме в обласному центрі вони готуватимуться до чемпіонату Європи, який пройде із 7 до 21 грудня в Угорщині та Хорватії.

Свої ігри наша національна команда проведе в угорському Дебрецені зі збірними Данії, Румунії та Норвегії. Кращі гандболістки країни будуть готуватися на майданчику «Карпати Арена».

Перед цим, в сусідніх Михайлівцях (Словаччина) наша команда зіграє із збірною Словаччини, яка також пробилася у фінальну частину чемпіонату. Варто відзначити, що у складі збірної на Євро можуть відправитися і чимало «карпатівок». Так, до лав команди можуть викликати Наталію Гайович та Олену Уманець. Шанси поїхати також мають ще 4 гандболістки.

Окрім того, «Карпати» вже зараз почали підготовку до другого туру української Суперліги, яке відбудеться наприкінці грудня. «Карпати» гратимуть із командами Західної групи, в яку входить основний суперник ужгородок в боротьбі за титул – львівська «Галичанка». До речі, саме у Львові і мають пройти ігри, повідомляють у ГК “Карпати”.