Мякушко: Нам потрібно краще підготуватися до наступних двох ігор

Півзахисник “Говерли” Сергій Мякушко поділився враженням від матчу проти “Дніпра” (1:1).

– Сергій, як далася гра в Дніпропетровську? Які емоції?

– Звичайно, завжди цікаво грати з таким суперником. Для мене це придбання великого досвіду. Проте зустріч, як і передбачалося, видалася дуже непростою. Щоб досягти потрібного результату, кожен з моїх партнерів виконав величезний обсяг роботи.

– Перший тайм команда тільки оборонялася, після перерви вже почала створювати власні моменти. Це наслідок розмови з тренером?

– Так, Вікторович (В’ячеслав Грозний – прим. Авт.) вміє підібрати потрібні слова. Але і “Дніпро” у другому таймі став йти вперед великими силами. Тому грати на контратаках стало легше.

– Якими були основні положення плану на гру? Що вийшло, що не зовсім?

– Як ми грали, думаю, всі бачили. А що не вийшло, дізнаємося, коли пройде детальний розбір зустрічі. Безперечно, помилки були. Я думаю, кожен знає свої. А в цілому розберемося під час перегляду.

– Коли рахунок став 1:1, ближче до перемоги була “Говерла”. Відчували, що суперник трохи пригнічений і можна взяти три очки?

– Дійсно, хороші моменти в кінці матчу у нас були. Але гра вже завершена, рахунок відомий. Це вже в минулому. Зараз нам потрібно краще підготуватися до наступних двох ігор.

– Твої індивідуальні проходи призвели до голу, попадання в штангу, ще пару раз завдавали неприємностей “Дніпру”. Це були спонтанні рішення або ж фірмова риса гри?

– Я всього лише намагаюся виконувати те, що від мене вимагає тренер, те, що я вмію робити на футбольному полі. А і до голу, і до інших епізодів призвели загальнокомандні дії. На своїй персоні загострювати увагу не хочу.

– Як взагалі опинився в “Говерлі”, адже в заявку потрапив лише в останні дні трансферного вікна?

– Я не особисто займався пошуками командами. Мені подзвонили вже тоді, коли Чемпіонат України був у розпалі, і сказали, що треба їхати до Ужгорода. Хоча пропозиція і стала несподіваною, все ж зрадів можливості пограти на більш високому рівні, перевірити власні можливості на тлі кращих клубів України.

– З твоєю участю команда по разу мінімально програла і виграла, всі інші зустрічі звівши до нічиєї. Можеш бути цим задоволений?

– Деякими іграми задоволений, окремими – ні. Не відкрию секрету, якщо скажу, що ми хочемо вигравати. Для цього працюємо над помилками. Приводів, щоб засмучуватися, я не бачу. Наші ігри ми уважно дивимося, аналізуємо кожен момент, знаємо слабкі сторони. Намагаємося виправляти їх, не тупцюватися на місці, а рухатися далі.

– Чи допоміг сезон, проведений у Першій лізі? Як можеш охарактеризувати його в порівнянні з Чемпіонатом U-21, а тепер і Прем’єр-лігою?

– Звичайно, все стало в пригоді. Будь-які тренування, теорія або навіть крос не проходять безслідно. Всі матчі, в яких я брав участь, давали можливість підвищувати рівень майстерності. За набутий досвід я вдячний усім тренерам, які давали мені грати.

– Попереду матч з “Карпатами”. Що скажеш про наступного суперника?

– Легких ігор у нас не буває. Львів’ян розберемо ближче до гри. Враховуючи, що це західноукраїнське дербі і що в турнірній таблиці розділяє нас небагато рядків, то гра буде дуже важливою. Будемо налаштовуватися серйозно, нам буде потрібен результат.

Джерело