Мукачівські орієнтувальники підкорюють словацькі вершини

Найрізноманітніші туристичні маршрути Закарпаттям освоюють під час канікул та й просто у вихідні вихованці мукачівського клубу «Товариш». Учасниками численних багатокілометрових походів рідним краєм були сотні школярів, наймолодшим з яких лише 7 років. Неодноразово у гори разом з учнями піднімалися й їхні батьки.

За будь-якої погоди не припиняють тренування й прихильники спортивного орієнтування.

У жовтні команда клубу взяла участь у представницьких змаганнях в угорській Ніредьгазі, в листопаді – отримала запрошення на міжрегіональний турнір «Veľká cena TIKO športu 2014», що проходив поблизу словацького Зволена. Останні змагання цікаві були тим, що на них визначався склад збірної команди Словаччини на участь у світовому чемпіонаті серед школярів, що проходитиме навесні в Туреччині.

На змаганнях у Зволені відмінні результати показали десятикласник ЗОШ №1 Артур Сватко та гімназисти Ніна, Катерина і Владислав Цепурдеї (відповідно п’яте, перше, друге та перше місця у своїх вікових категоріях).

«Врожайним» для вихованців мукачівських тренерів Ніни Расчупкіної та Олександра Цепурдея став й останній вікенд в Ужгороді, де проходив чемпіонат Закарпаття. Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали 6 їхніх вихованців.

Джерело