«Сталева перевірка» для «Говерли»

Сьогодні «Говерла» , яка проводить тренувальний збір в Ужгороді зіграла контрольний матч проти дніпродзержинської «Сталі».

Стадіон «Авангард»

Товариський матч

«Говерла» (Ужгород) ­­– «Сталь» (Алчевськ) – 3:0 (2:0)

Голи: Шацьких 36 (п), Фещук 42, Степанюк 71

Перевага в класі команд далася взнаки. Хоч перші хвилини поєдинку «сталевари» намагалися на рівних боротися з ужгородцями. Дніпродзерджинці навіть першими створили гольовий момент, заробивши потенційно небезпечний штрафний, однак, м’яч після удару гравця гостей лише чиркнув перекладину.

Далі вже господарі диктували умови гри. На 36-й хвилині Максим Фещук змусив захисника «Сталі » порушити правила у власному карному майданчику. Пенальті без шансів для кіпера виконав досвідчений Максим Шацьких. А наприкінці вже сам Фещук став автором другого гола. Максим отримав на лінії одинадцятиметрової позначки передачу від партнерів , приборкав м’яч і пробив в протихід воротарю.

У другій половині зустрічі в обох командах відбулися суттєві ротації складу. Але це не вплинуло на хід подій на полі. Закарпатці впевнено володіли ініціативою й довели двобій до логічного переможного завершення,забивши третій гол. Чудову флангову передачу точним ударом завершив Руслан Степанюк.

Джерело: Інформаційний відділ ФК «Говерла»