Тячівський марафонець Андрій Терп’як фінішував з українським прапором у Санкт – Петербурзі

Черговий забіг подолав відомий на Тячівщині марафонець, приватний підприємець і депутат райради Андрій Терп’як. Цього разу він взяв участь XXV міжнародному марафоні “ЕРГО-БІЛІ НОЧІ”, що відбувся нещодавно в Санкт – Петербурзі. І фінішував успішно: 27 у своїй віковій категорії (50-55 років) та 391-им серед учасників забігу.

З таким результатом він був кращим серед 3 зареєстрованих українців. Хоч, як зауважив спортсмен, насправді учасників з України було набагато більше, десь 6 чоловік, проте не всі зареєструвалися під справжніми даними.

Сам же Андрій фінішував, як він завжди робить на всіх дистанських забігах, з українським прапором. До нього підходили спортсмени з різних країн, особливо з Росії, цікавилися як у нас ситуація і вибачалися за політику, яку на сьогодні здійснює влада у відношенні до України. Всі ставилися дуже дружелюбно і висловлювали впевненість на мирне і врегулювання непорозумінь і конфліктів наших двох братніх народів.

Тячівський марафонець визнає цей марафон одним із кращих, адже він пролягав по визначних і неповторних місцях Санкт-Петербургу, який є надзвичайно гарним мегаполісом.

– Марафон тим і хороший, що він об’єктивно оцінює, на що здатна людина, і змушує серйозно ставитися до занять бігом. Це справжня школа життя, – стверджує спортсмен і вже починає готуватись до нового забігу.

Джерело: Тячівnews