Ужгородський кінь Дайміо став срібним призером Чемпіонату України з кінного триборства

Ужгородська знаменитість – благородний кінь-спортсмен на ім’я Дайміо отримав чергову перемогу на престижному змаганні.

До золотої відзнаки коневі та вершнику забракло лише одного балу!

Власниця Дайміо ужгородка Надія Попадюк розповідає:

– Чемпіонат України з кінного триборства 2017 року, який відбувся  у Жашкові Черкаської області з 14-го до 16-го липня, став успішним для ужгородського коня англійської чистокровної верхової породи – Дайміо та його вершника і тренера, майстра спорту – Юрія Дулі.

Вони виграли друге місце та стали срібними призерами цьогорічного Чемпіонату (у 2016 році вони посіли третє місце). Кінне триборство є однією з трьох дисциплін класичного кінного спорту, представлених на Олімпійських іграх. Сучасні змагання складаються з трьох різних випробувань: виїздка, конкур та крос.

Переможці визначаються за результатами виступів учасників змагань впродовж трьох днів підряд. Чемпіонат – це всеукраїнські змагання, участь у яких беруть коні та вершники з усіх областей України, де розвивається кінний спорт.

Надія, яка не приховує радості від успіхів свого друга,  додає: “Дайміо у перекладі з японської мови означає “велике ім’я”. Так називали заможних феодалів середньовічної Японії. Клас самураїв був елітою японського суспільства X-XIX столітть, а дайміо – це еліта серед самураїв. Крім того, пращури коня Дайміо – це чемпіони світу зі скакового кінного спорту XX століття.

Представники його породи – найшвидші коні у світі, серце у них вдвічі більше ніж у звичайних коней. Отже, Дайміо народжений і названий бути чемпіоном, він є переможцем національного Дербі і до золотої медалі на чемпіонаті України з кінного триборства залишився всього один крок!”.

Побажаймо Дайміо нових перемог! До слова,  кінь – справжня зірка!  Він має свою сторінку у facebook та навіть “проводив” благодійний аукціон малюнків про коней “Твори добро” для допомоги діткам.

Uzhgorod.in


, , , , , , , , , , , , , ,