На Тячівщині визначали найкращу футбольну команду

Фінальні ігри другого етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» відбулись учора, 16 жовтня, на тячівському стадіоні імені Л. Бийреша. Вони проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, а також залучення їх до регулярних занять сортом. Цього разу свої вміння у футбольній грі продемонстрували команди юнаків 2003 року народження з Тячева, Нижньої Апші, Дубового, Тереблі, Углі та Тересви, поінформували у прес-службі Тячівської РДА.

Участь у змаганнях також прийняв завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Василь Герчак, який виступив перед присутніми в рамках церемонії нагородження. Зокрема, він наголосив, що учасники змагань показали високу спортивну майстерність, як на свій юний вік та побажав спортсменам результативних тренувань, розвитку та подальших досягнень у футбольній грі. Відтак Василь Васильович вручив грамоти переможцям змагань.

За результатами турніру омріяну перемогу виборола команда юних футболістів з Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, почесне друге місце посіла команда Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст., а на третій сходинці опинились юнаки Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.