Із чемпіонату України з фехтування закарпатки привезли бронзову нагороду

У командному чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед юніорів і в чоловічий і в жіночій дисципліні найсильнішими стали кияни.

У дівчат у фіналі зустрілися відразу дві столичні команди – Київ-1 у складі Анастасії Барабанчик, Алли Грищук, Інни Бровко й Наталії Степанян і Київ-2, за який боролися Ганна Даниленко, Ганна Деркач, Валентин Босова й Анна Рейзліна. У підсумку сильніше виявилася команда Київ-2 (45:41).

Бронзову нагороду завоювали представниці Закарпаття – Дар’я Варфорломееєа, Дар’я Анікієнко, Анастасія Лобачева й Владислава Харькова. У бронзовому матчі дівчата обіграли збірну Львівської області (45:41).

У юнаків за звання чемпіонів боролися кияни (Павло Антонюк, Владислав Подольський, Володимир Станкевич і Євгеній Шульмейстер) і харків’яни (Назарфй Лободенко, Денис Потапенко, Ян Сич і Святослав Ярох). І знову сильніше виявилися представники столиці, які у фіналі обіграли своїх суперників з рахунком 45:32 і, таким чином, завоювали звання чемпіонів України.

Бронза цього разу залишиться в Миколаєві разом із Дмитром Гоцуляком, Юрієм Веденіним, Антоном Міненко й Леонтієм Ткачуком, які у двобої за третє місце обіграли команду Дніпропетровська.

Національна федерація фехтування України