У футбольному турнірі “Золота осінь” на Ужгородщині змагались 22 команди з району

Минулими вихідними в селі Сторожниця на Ужгородщині відбувся десятий ювілейний турнір з футболу серед молодіжних команд «Золота Осінь».

Загалом у турнірі взяли участь 22 команди з Ужгородського району, які змагалися у трьох вікових категоріях.

За результатами змагань переможцями стали: в наймолодшій та середній вікових категоріях – команди з села Сторожниця, а в старшій віковій групі – футбольна команда «Фаворит» з села Шишлівці.

Під час церемонії нагородження капітанам команд були вручені кубки, медалі та м‘ячі. Пам‘ятними відзнаками також нагородили кращих гравців, воротарів та нападників.

У наймолодшій віковій групі кращим голкіпером став Анатолій Урумбаєв (Сторожниця), кращим гравцем – Ростислав Крайзман (Кам‘яниця). Кращим нападником – Мартин Тобак (Концово).

В середній віковій групі кращим воротарем визнали Івана Луцьо (Худльово), кращий гравцем – Максима Лютнянського (Середнє), кращим нападником – Андрія Зизича (Сторожниця).

В старшій віковій категорії найкращим воротарем став Денис Смолига (Сторожниця), кращим гравцем – Максим Повханич (Ужгород), кращим нападником – Сергій Тичак (Шишлівці).