У Тячеві зібралися близько 40 любителів тенісу із різних районів та областей України

Щоріч­ний турнір з тенісу в рамках від­значення Дня міста і вкотре зібрав на тя­чівських кортах ветеранів та любителів те­нісу.

Як і ми­ну­лоріч, учасниками зма­гань стали тенісисти із багатьох ку­точків України. Приїхали по­ка­зати свою спритність та вправ­ність і взяли участь у тур­нірі близько 40 учасників зі Львова, Стрия, Дрогобича, Тру­скавця, Коломиї, Чернівців, Ко­сова, Ужгорода, Мукачева, Ви­ногра­дова, Хуста, Вишкова і Тячева.

У парадній церемонії від­криття тенісного турніру взяли участь голова Тячівської РДА П.П.Голубка, міський го­лова І.І.Ковач, голо­вний суддя змагань Г.З.Белені, тре­нери відділення те­нісу Тячівсь­кої ДЮСШ В.М.Юркін та К.Е.Мечей.

Тенісні баталії три­вали два дні. Учас­ники були розподілені на дві вікові підгрупи: молодшу (сума віків партнерів до 100 років) та ста­ршу (сума віків партнерів  понад 100 ро­ків).

У результаті змагань визна­чено переможців і призерів. У ста­ршій віковій підгрупі перше місце вибороли  Ігор Білоскурський з Ко­ломиї – Олег Дайнеко зі Львова, друге місце здобули Ігор Палій з Трускавця – Сергій Ященко з Ко­сова, третіми стали Сергій Хохрін зі Львова та Оксана Присяжнюк із Чернівців.

У моло­дшій віковій під­групі перше мі­сце здобули Олег Медюх зі Стрия – Мар’ян Швед зі Львова, другими стали Андрій Сабов  з Тячева – Богдан Велеган з Вино­градова. Цього разу третє місце присудили двом па­рам, оскільки через негоду це при­зове місце не вдалося розіграти. Тому третіми стали Віталій Глібчук – Олег Гліб­чук з Вишкова та Ми­хайло Бердар – Василь Гайналій з Тячева.

Визначено також найтехніч­нішого гравця, ним став львів’янин Олег Дайнеко. Отримав визнання і найстарший гравець турніру Сте­пан Лойош з Тячева.

Призери та переможці тур­ніру нагороджені кубками, дип­ло­мами та футболками з логотипом Тячева. Щоб переможці і призери від­чули справжній смак пере­моги, організатори ту­рніру подбали про солод­кий сюрприз – солодощі у фо­рмі сердечка. Цере­монію нагородження про­вели: головний суддя зма­гань  Г.З.Белені, заступник міського голови Т.С.Мийсарош та тре­нери відділення тенісу  К.Е.Мечей, В.М.Юркін.

Вже традиційно після завер­шення змагань гравці смакували бограч по-тячівськи, під час якого колеги по ракетці спілкувалися та ділилися враженнями від турніру.

sptenis_2 sptenis_1 sptenis