Грозний: Я міг і хотів піти з Говерли після минулого сезону

Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний в ефірі програми “ПроФутбол” розповів про свій можливий покинення клубу після минулого сезону, а також розповів про борги по зарплаті в ужгородській команді.

“Чи міг я піти після минулого сезону? Міг і хотів. Скажу чесно: у мене було серйозна пропозиція від одного закордонного клубу. Але група гравців попросила: “Вікторовичу, якщо ви підете з нами не розрахуються”. Бо прийде новий тренер і скаже, мовляв, я беру нових гравців і так далі.

Я зі штабом не пішов, ми залишилися. Але більша частина тих гравців, які просили мене залишитися – пішли. Я тоді сказав, що буде коректно, якщо почнуть розраховуватися в першу чергу з тими гравцями, які залишилися. І обов’язково розрахуємося з тими, хто пішов, тому що люди вірою і правдою служили цій команді. І це було б чесно. Я розраховував на те, що до осені клуб розрахується з гравцями за минулий чемпіонат.

Чому я не пішов? Нестор Іванович дав слово, що розрахується за минулий чемпіонат. Він серйозний чоловік, я йому вірю. Крім Нестора Івановича ніхто не вкладає жодної копійки в цю команду. Ви знаєте, що я чесна людина. Якщо нам не платять, то я так і кажу, я не буду говорити, що все класно. Так, у нас заборгованість. По трохи з нами розраховуються, але за більшу частину часу нам ще грошей не виплатили. Але Нестор Іванович сказав: “Вікторович, даю слово, що розрахуюся”, – сказав Грозний.