Перемогу на третьому етапі Кубку України з мотокросу на Свалящині здобула команда з Хуста

Минулої неділі в урочищі Домашник, що в Голубиному, зібралися спортсмени, аби помірятися силами у змаганнях третього етапу Кубку України з мотокросу серед команд Західного регіону, які проходили під патронатом обласного управління молоді та спорту, товариства сприяння обороні України, Свалявської райдержадміністрації та районної ради.

Всі команди вишикувалися на галявині перед імпровізованою сценою. Під звуки Державного Гімну учасники хустського „Екстріму” підняли жовто-блакитний прапор України.

Вітаючи присутніх зі спортивним святом, керівницвто райради подякувавало Голубинському сільському голові Михайлу Капустею, який взяв активну участь в організації змагань, зокрема, подбав, аби прокладена тут траса з карколомними спусками, великою кількістю трамплінів, крутими підйомами і віражами, відповідала всім вимогам євростандарту.

Вдалих стартів, щасливих фінішів бажали кросменам начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, голова товариства сприяння обороні України Євген Терьожкін, Голубинський сільський голова Михайло Капустей, якому за популяризацію мотоциклетного спорту Віталій Єфран вручив пам’ятний кубок.

Ознайомив учасників з порядком проведення заїздів головний суддя змагань Віктор Стегура.Затим кросмени мали кілька хвилин, аби підготуватися до початку гонок.

За результатами змагань головний приз у командному змаганні виборола команда з Хуста, другими стали спортсмени з Чернівців, третє місце отримали львів’яни. Переможці були нагороджені грамотами, дипломами й кубками, а також грошовою премією.

Вдало виступили на змаганнях і юні закарпатці-мотоциклісти. Так, наприклад, семирічний іршавчанин Михайло Васько посів третє місце у категорії 50 куб. см., 12-річний Павло Кізляк із с. Білки Іршавського району виборов 4-те місце у категорії 65 куб. см, повідомляють у Свалявській райдержадміністрації.

Джерело