Мукачівська «Рукавичка» зібрала боксерів

На вихідних у боксерському клубі “Рукавичка” відбулась спартакіада школярів. У змаганнях взяли участь понад 60 боксерів віком 15-16 років.

Учасники представляли команди з Ужгорода та Ужгородського р-ну, Мукачева, Мукачівського району, м. Берегова та району, Хуста, Хустського р-ну, Рахівського, Тячівського, Іршавського, Виноградівського районів та м. Чоп.

За звання кращих спортсмени змагались у 13 вагових категоріях, переможці яких і представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнських іграх школярів.

Фінальна частина спартакіади запланована на кінець травня і пройде в Одесі. Туди змогу потрапити мають мукачівці Павльо Мілан (46 кг), Бордей Владислав (63 кг), Шкриба Антон (70 кг), рахівчани Ковач Петро (57 кг), Бандусяк Петро (80 кг), іршавчани Ряска Юрій (60 кг), Ковач Віталій (50кг), ужгородець Кузич Михайло (48 кг) та представник Берегова Білкей Денис (54кг). Всі вони стали кращими на змаганнях.

Командну першість виборола збірна Мукачева, вона отримала чотири золоті, три срібні,три бронзові нагороди і набрала 309 залікових балів, друге місце, несподівано (без єдиного золота), але впевнено (3 срібні, 3 бронзові медалі) зайняла команда Хустського району. Бронза за представниками Тячівського району.

«Ці змагання набувають своєї важливості тому, що проводяться один раз у чотири роки, як Олімпійські ігри. Кожний регіон області, беручи участь у Спортивних іграх школярів, намагається у кожному виді спорту набрати якомога більше залікових балів, щоб в підсумку посісти вище місце. Саме тому так сталося, що команда Тячівського району, яка дебютувала на цих змаганнях під керівництвом досвідченого тренера Івана Куцини ,несподівано, посіла  третє призове командне місце, маючи у своєму активі одну срібну та п”ять бронзових нагород. Ця команда випередила команди Рахівського району(2 золоті,1 срібна, 1 бронзова медалі), Іршавського ( 2 золоті), міст Берегова і Ужгорода ( по 1-1-1). Це, м’яко кажучи, необ’єктивно, принаймні для нашого виду спорту.. Потрібні зміни , для цього є деякі пропозиції» – прокоментував результати змагань головний тренер ФБЗо Валерій Вишньов.


, , , , , , , , , ,