Бурдужан: “Я хочу принести команді максимальну користь”

З клубною прес-службою поспілкувався новоспечений гравець ФК «Говерла» Лучан Бурдужан. 30-літній румунський нападник приєднався до команди в якості вільного агента. Екс-гравець «Чорноморця» і «Таврії» вже тренується разом з новими партнерами і готовий допомогти команді у найближчих матчах.

– Як ви відгукнулися на пропозицію з Ужгорода?

– Я просто зв’язався безпосередньо з тренером. Ми поговорили, домовились про все необхідне. У підсумку, отримав пропозицію приїхати на Закарпаття. Я розміркував все і розцінив це запрошення як хорошу можливість продовження кар’єри.

– Які індивідуальні завдання ставите перед собою у новому клубі?

– Я хочу принести команді максимальну користь у поточному сезоні. У моїх пріоритетах – грати результативно на благо нового клубу. Думаю, що тренери та партнери допоможуть поступово влитись у новий колектив.

– Як би ви охарактеризували останній матч ужгородської «Говерли» проти вашого колишнього клубу – одеського «Чорноморця»?

–  Була хороша, жива гра. Футболісти залишили всі сили на полі. Шкода, звичайно, що не вдалось жодній команді забити. Я сподіваюсь, нам вдасться здобути необхідні бали у майбутньому.

Джерело