РК «Корзо» двічі програв львівському «Соколу»

23-24 квітня, були зіграні три матчі Вищої ліги Чемпіонату України з регбіліг 2016 року.У групі «А» ужгородський «Корзо» двічі зіграв проти минулорічного срібного призера Чемпіонату – львівський «Сокіл». Матчі пройшли на стадіоні «Зоря» в мальовничому містечку Перечин Закарпатської області.

Перший тайм суботнього матчу господарі почали активно і вже в дебюті гри вийшли вперед – 4:0. Але у «Сокола» були зовсім інші плани на результат: львів’яни швидко перехоплюють ініціативу і до кінця першого тайму не без проблем, але впевнено набирають ігрові очки. Результат першої половини – 5:34 на користь «Сокола». У перерві між таймами тренеру «Корзо» Віктору Мельничуку вдалося підібрати потрібні слова і налаштувати команду на боротьбу – у другій половині зустрічі результативнішим були його підопічні, але для перемоги цього виявилося замало. Фінальний свисток зафіксував рахунок 23:50 на користь «Сокола».

«Корзо» (Ужгород) – «Сокіл» (Львів) 23:50 (5:34)
Спроби: Семйон-1, Коваль-1, Бібік-1, Дужар-1 – Чеховської-4, Козак-2, Грищенко-1, Батючок-1, Павлів-1.
Реалізації: Васько-3 – Козак-6, Чеховської-1.
Дроп-голи: Васько-1 – немає.

У матчі «Сокіл» також здобув перемогу. «Свіжості» в атаці «соколів» приніс один з лідерів команди, гравець Національної збірної України Михайло Черняк, який пропустив суботню зустріч. Ужгородці боролися, але їм трохи не вистачило досвіду, щоб завершувати атаки на свою користь.
«Сокіл» (Львів) – «Корзо» (Ужгород) 44:11 (18:1)
Спроби: Чеховської-3, Грищенко-1, Батючок-1, Козак-1, Корнатовський-1, Шушпанов-1 – Коваль-1, Васько-1.
Реалізації: Чеховської-6 – Васько-1
Дроп-голи: ні – Овсянніков-1.

Українська Федерація Регбіліг дякує міського голову м. Перечин – Михайла Погоріляка, депутата міської ради р. Перечин Михайла Барника, президента Федерації Регбіліг Закарпаття – Федора Шандора, а також головного тренера РК «Корзо» Віктора Мельничука за високий рівень проведених матчів і активний розвиток регбіліг в Закарпатській області.