Каверін: “Повітря тут по-особливому чудове”

Півзахисник «Говерли» Віталій Каверін проаналізував нульову нічию з «Чорноморцем», поділився міркуваннями стосовно майбутнього суперника у 1/8 та розповів про враження від Ужгорода.

– У минулому поєдинку з «Чорноморцем» наша команда розписала «суху» мирову. Поки ми ще не відчули радість перемоги. Як розцінюєте 4-очковий доробок після 7-ми зіграних турів?
– Чесно кажучи, нам, відверто, бракує футбольного фарту. Граємо начебто непогано, створюємо гострі моменти, проте реалізація залишає бажати кращого. В нас не виходить холоднокровно діяти на завершальній фазі атаки, нема вирішального удару. У матчі з одеситами, вважаю, чи не головним той факт, що нам вдалося зіграти «на нуль», залишити ворота недоторканими. А попереду – все буде попереду. (усміхається). Я впевнений, у майбутньому виправимо недоліки, все буде добре.

– У матчі з маріупольським «Іллічівцем» Каверін відзначився забитим м’ячем (Віталій відкрив рахунок у матчі після гольової передачі Мякушко). У наступному поєдинку, де суперником виступав «Чорноморець» ви розпочинали гру з лави для запасних. Тим не менш, вийшовши наприкінці зустрічі мали реальну нагоду розписатись у воротах Безотосного пробиваючи з-за меж штрафного майданчика.
– Вийшов я тільки на заміну тому що, в мене була мікро-травма за три дні до матчу з «Чорноморцем». Я два дні не тренувався, а на третій – вийшов на передматчеву і нічого – нормально. Вочевидь, тренер поберіг мене.

– Уже в суботу у рамках 1/8 фіналу Кубка України прийматимемо харківський «Металіст». Які враження після останньої очної зустрічі? 
– З харківською командою ви й самі все бачили. Я вважаю, гра була дійсно хорошого рівня, іноді ми діяли непогано. Створили декілька класних нагод для взяття воріт. А потім пропустили безглуздий гол і в підсумку, програли.

– На який результат сподіваєтесь у першому матчі?
– Зрозуміло, що ми гратимемо на перемогу. Тут інших варіантів бути не може. Але щодо підсумкового результату – не буду гадати. Потрібно віддати всі сили на футбольному полі. Тоді зможемо розраховувати на сприятливий результат.

– Чи можна стверджувати, що Віталій Каверін вже повністю прижився в Ужгороді?
– Мені тут дуже подобається. Спочатку було незвично, але згодом призвичаївся. Повітря тут у вас по-особливому чудове.

Джерело