Карпати програли Галичанці

Гра з Галичанкою виявилась саме такою, яку й очікували побачити вболівальники ручного м’яча, а безкомпромісна боротьба протягом всього поєдинку не давала можливості відволіктись від перегляду даного матчу.

Розпочався матч із голів у ворота карпатівок, проте “сухе” відставання тривало недовго, але й наздогнати суперниць впритул невдавалось. Найближче ужгородки змогли наблизитись в рахунку тільки на відстань одного м’яча, не допомогли й сейви Ірини Яблонської, яка зуміла відбити два “семиметрових” та, коли закарпатки втрачали м’яча в атаці, дарувала надію на перемогу демонструючи чудову реакцію при зустрічі один на один із львів’янами.

Кінцівку першої половини гри ужгородки провалили і пропустили через власний захист ще три голи, а через грубу гру, арбітри “нагородили”  Дарину Каганець червоною карткою, на цьому й завершилась її участь в цьому матчі, в підсумку на перерву дівчата пішли за рахунку 8:12.

Другий тайм не приніс несподіванок, обидві команди показували чудову гру. Розібравшись в захисті, львів’янки пресингували головного бомбардира ужгородок Ірина Компанієць, яка була змушена була зміститись в центр, а її місце зайняла Анна Лезінська, якій декілька разів вдалось потужним кидком “зняти павутину” із верхнього кута воріт львів’ян.

На місце правої півсередньої вийшла Вікторія Гичка, якій хоч і невдалось відзначитись з гри забитим голом, стійка тричі рятувала суперниць, але змогла заробити два “семиметрових”, які стовідсотково реалізувала Олена Косик.

Під завісу поєдинку карпатівки почали активніше захищатись, змушуючи суперниць робити помилки, хоча й самі в атаці безвідповідально розпоряджались м’ячем.

Завершився матч перемогою Галичанки, 18:24, таким чином по особистих зустрічах львів’янки зрівнялися з Карпатами “3:3”, і щоб знову отримати лідерство в таблиці та шанс на золоті нагороди, ужгородкам необхідно брати всі очки у львівському турі, який пройде з 21 по 23 квітня.

ГК “Карпати”


, , , , , , , , , ,