Підсумки ігор чемпіонату області у вищій лізі

У першому турі третього кола лише в одному матчі команди виявили сильнішого.

На старті третього кола три матчі з чотирьох синхронно завершились в нічию. “Поляна” на домашньому стадіоні здобула мінімальну перемогу над середнянцями.

ФК «Поляна» Поляна – ФК «Середнє» Середнє 1:0

Полянці знову мінімально переграють «Середнє», вже втретє в цьому році. Вони не мали якоїсь тотальної переваги в цьому матчі, подекуди навіть поступаючись в деяких компонентах супернику. Та вміла реалізація своїх гольових моментів дозволила їм порадувати своїх вболівальників на стадіоні в Поляні.

Середнянці програли як битву, так і війну своєму грізному опоненту. Тепер вони в повній мірі можуть зосередитися на боротьбі за срібні медалі чемпіонату.

 

ФК «Боржава» Довге – ДЮФК Мукачево 0:0

Господарі поля не змогли переграти відмінно зігравши в захисті суперника. Перемога «Боржави» значно б покращила їхнє турнірне становище. Нічия ж бо залишає незмінним розташування в середині та підвалі таблиці.

Мукачево цілком може бути задоволене здобути очком. Останній їх вояж на цей стадіон закінчився погромом.

 

ФК «Карпати» Воловець – ФК «Бужора» Іршава 2:2

Гравці «Бужори» були близькі до того, щоб перервати серію без перемого у виїзних матчах, оскільки по ходу поєдинку вели у рахунку 1:2. Та «Карпати» не знітилися і звели матч у результативну нічию.

Нічия залишила обидва клуби внизу турнірної таблиці.

 

ФК «Севлюш» Виноградів – ФК «Оболонь» Хуст 0:0

Досить несподівана нульова нічия у Виноградові внесла мінімальні корективи наверху таблиці. Виноградівці могли розраховувати і на більше, ніж один пункт та навіть він дозволив піднятися на другу сходинку.

Оболонці також не відсиджувались в обороні та все ж таки основна задача втримати на замку свої ворота була виконана.

Невелика перевага у боротьбі за срібло у «Севлюша» оскільки вони теж прийматимуть середнянців вдома.

Джерело