Борис Петровський: «Формуємо нову команду»

Жіноча збірна України 9 березня вирушила до Італії на матч відбору до чемпіонату Європи-2016.

Поєдинок Італія – Україна відбудеться 10 березня в італійському місті Фоллоніка. Початок о 20.00 за київським часом. 13 березня команди зустрінуться знову – в Ужгороді на майданчику ПС «Юність». Початок о 15.30. Головний тренер збірної України Борис ПЕТРОВСЬКИЙ в коментарі сайту ФГУ підбив підсумки зборів команди у Конча-Заспи, які проходили з 3 по 8 березня.

– Збори пройшли добре. Те, що ми намічали собі по плану, ми виконали. Формуємо нову команду. Перевіримо у матчах тих, хто знову у збірній – Снопову, Левченко та інших. Очікуємо від команди більш якісної гри у захисті. Ми багато працювали над цим на зборах. На жаль, нам бракує потужності в нападі. Не вистачає явних півсередніх. Зокрема, з лівого боку. Ми хотіли б бачити Іру Стельмах. Сподіваюсь, що на цій позиції у збірній себе проявлять Юлія Андрійчук та Наталія Савчин.

Чи готова грати в Італії Ольга Ніколаєнко?

Під час зборів вона тренувалась за індивідуальною програмою. Лікарі працюють над тим, щоб вона була готова вийти на майданчик, проте абсолютної впевненості в цьому немає. До числа гандболісток, які вирушають в Італію не потрапили Наталія Гайович (воротар, німецького «Байєра»), Дарья Кот (напівсередня «Карпат») та Анна Лезінська (лінійна «Карпат»). Можливо, вони зіграють в Ужгороді. Ми продивились Гайович на зборах у Конча-Заспі. Вона перебуває у хорошій формі, проте ми все ж вирішила взяти двох воротарів.

Гравці збірної України вважають, що ми зобов’язані перемагати Італію.

Розслаблятися неможна. Італія серйозно готувалась до цих поєдинків. У їх грі помітний прогрес, якщо порівняти матчі першого та другого туру. Італія – середнячок європейського гандболу.

Нагадаємо, що у двох перших матчах відбору до ЧЄ-2016 збірна України програла на виїзді Сербії (25:34) та вдома Чехії (20:24). Попереду у нашої команди ще чотири поєдинки.

Відбір до ЧЄ-2016. Група 2
10 березня ІТАЛІЯ – УКРАЇНА
13 березня УКРАЇНА – ІТАЛІЯ (Ужгород)
1-2 червня УКРАЇНА – СЕРБІЯ
4-5 червня ЧЕХІЯ – УКРАЇНА

Нагадаємо, що у двох перших матчах відбору до ЧЄ-2016 збірна України програла на виїзді Сербії (25:34) та вдома Чехії (20:24). Попереду у нашої команди ще чотири поєдинки.

Склад збірної України на матч проти Італії 10 березня:

Воротарі:
Вікторія Тимошенкова («Роман», Румунія),
Ірина Яблонська («Карпати»).

Польові гравці:
Вікторія Борщенко («Ростов-Дон», Росія),
Ірина Глібко («Роман», Румунія),
Ольга Передерій, Євгенія Левченко (обидві – «Ювента», Словаччина),
Анна Редька («Гомель», Білорусь),
Ольга Ніколаєнко («Бекешчаба», Угорщина),
Лілія Горільська (МТК, Угорщина),
Валерія Зоря, Юлія Андрійчук (всі – «Ардешань», Туреччина),
Ольга Лаюк («Анкара Єнімахалле», Туреччина),
Юлія Снопова («Муратпаша», Туреччина),
Наталія Савчин, Леся Смолінг (всі – «Галичанка»),
Олена Рудько («Спартак»)

Головний тренер – Борис Петровський.
Тренери – Валерій Войналович, Леонід Ратнер.
Лікар – Станіслав Прокопович.
Масажист – Іван Горват

Джерело


, , , , , , , , , , , ,