Найближчим часом КДК ФФУ має зняти з Говерли 6 очок

Рішенням КДК ФФУ з”Говерли”буде знято шість очок у чемпіонаті України. Про це розповів екс-захисник ужгородського клубу Віталій Лисицький.

– Найближчим часом КДК ФФУ має зняти з “Говерли” 6 очок. 3 березня відбулося засідання комітету, на якому був присутній і я. Залишається відкритим лише питання, як скоро це станеться. Сподіваюся, що найближчим часом. Адже керівництво “Говерли” не виходить на зв’язок і не намагається врегулювати цей конфлікт, тому у мене немає іншого виходу, крім як йти в КДК і домагатися хоч якихось штрафних санкцій щодо “Говерли”.

З питання “Металурга” я нікуди не звертався, оскільки Палата по вирішенню суперечок ФФУ, наскільки мені відомо, зараз не працює. Тому просто нікуди було звернутися, – зазначив гравець.

Нагадаємо, Віталій Лисицький виступав за “Говерлу” в 2013-2014 роках, відігравши за ужгородців 26 матчів і забивши два м’ячі, але через серйозні фінансові проблеми клубу і заборгованостей покинув клуб. Після цього Лисицький грав за запорізький “Металург”, де виступав до грудня 2015-го. Наприкінці лютого захисник підписав контракт з “Колосом” з Ковалівки.

Додамо також, що в листопаді 2015 рокуКДК ФФУ заборонив “Говерлі” реєструвати нових футболістів, ґрунтуючись також на заяві Лисицького про невиплату клубом заробітної плати.

Джерело


, , , , , , , , , , , ,