Шуфрич не володіє достовірною інформацією, що відбувається в “Говерлі”

Колишній головний тренер «Говерли» Олександр Севідов прокоментував свій конфлікт з ужгородським клубом, який все ще не виплатив тренеру заборгованість по заробітній платі.

“Я з Нестором Івановичем говорив в січні. У червні мене звільнили. а в січні я ним розмовляв. У підсумку я йому сказав: «Вам приймати рішення. Я вам розповів усе, що відбувається, все, як робиться ». Але все так само відбувається і робиться, як раніше. Зараз же інший час. Як в гімні революції 1917 року: «Хто був ніким – той стане всім!». Я і так не боявся щось говорити. За Шуфричу можу сказати, що Нестор Іванович не володіє достовірною інформацією про те, що відбувається в клубі.

Може бути, він мене не почув. А може, почув, але вдав, що не почув. Я не знаю. Вони зараз можуть говорити що завгодно: «Севідов – поганий тренер», «Команда Севідова мала вилетіти» і так далі. Але краще в ужгородському футболі не стало. Всі говорять, що якби не Нестор Шуфрич, футболу в Ужгороді не було б. Я теж так кажу. Але якби Нестор Іванович хоч трохи заглибився у справи, які відбуваються там, то «Говерла» була б зараз як мінімум в середині турнірної таблиці.

Він політик, бізнесмен. У нього апріорі мало часу. А зараз будь-якого президента команди Прем’єр-ліги практично не буває з командою. Тому що і в країні таке відбувається, і вибори знову. У нас що ні рік, то вибори якісь.

Я не називаю суму не тому, що соромлюся. Сума не така, щоб соромитися її називати. Там є генератор ідей. Через будь-якого мого слова, яке розходиться з пунктами контракту, вони можуть підняти Віденську конвенцію 1980 року і сказати: «Подивіться, не мав права Севідов нічого говорити». Тобто я не можу вам назвати суму не тому, що я соромлюся або боюся чогось. Тому що я назву, а у них відразу будуть претензії, – сказав Севідов.