Павло Іванов: Останню зарплату я отримав перед відпусткою

Вчора ужгородська “Говерла” провела спаринг на першому тренувальному зборі, який розпочався тиждень тому і проходить під Ужгородом.

Першим суперником команди Грозного в цьому році став словацький “Кошице” (3:3). UA-Футбол поспілкувався після цього з капітаном ужгородців Павлом Івановим, щоб з’ясувати поточний стан справ у однієї з найпроблемніших команд Перм’єр-ліги.

– Павле, вчора команда відіграла свій перший спаринг. Які ваші враження від зборів загалом та від дебютної гри у році зокрема?

– Звичайна тренувальна гра, яких під час зборів багато. Погано, що в нічию зіграли, але зараз результат не є найважливішим. Наразі важливо набирати форму.

– Які плани у команди надалі? Чи планує “Говерла” виїжджати на збір до Туреччини, про що говорилось раніше?

– Якщо чесно, я зараз не в Ужгороді. Сьогодні зранку я прибув до Києва. Тому про подальші плани команди я нічого не знаю.

– Тобто, ви покинули ужгородський клуб?

– Поки не можу нічого сказати. Якщо будуть якісь варіанти, тоді так. Наразі конкретики немає, тому я не готовий відповісти на це питання. На даний момент я перебуваю в Києві.

– Чи плануєте повертатись в Ужгород найближчим часом?

– Поки що, ні. Такого в моїх планах поки немає.

– “Говерла” розрахувалась із вами чи заборгованість залишилась?

– Ні для кого не секрет, що у нас зараз із заборгованістю ті самі проблеми, що і у всіх. Тільки в пари клубів все добре. У решти є певні проблеми такого характеру. Останню зарплату я отримав перед відпусткою. Можливо комусь після того ще доплачували, але мені більше ніхто нічого не повертав із боргів.

– На днях з’явилась інформація, що ваш тренер В’ячеслав Грозний їздив вирішувати питання із боргами в Київ, де мав зустрітись із власником клубу Нестором Шуфричем. Який результат це принесло?

– Діалог ведеться. Кажуть, що все буде, просять потерпіти. Кожного дня ми сподіваємось, що щось зміниться. Але як воно буде, я не можу сказати.

– Якщо не знайдете інших варіантів для працевлаштування, повернетесь в Ужгород?

– Не знаю. Це залежить від того, чи мого повернення захочуть в Ужгороді. Та й чи я сам захочу туди їхати. Знову ж таки, поки я не готовий відповісти на це питання.


, , , , , , , , , , , , , , ,