U-21: Молодіжка здобуває першу перемогу

«Іллічівець» – «Говерла» 0: 2

Голи: 0: 1 Гегедош, 21, 0: 2 Реплюк, 48

«Іллічівець»: Будюк, Сіробаба (Савін, 82), Махарадзе, Будченко, Дехтяренко, Кондрашев (Зубков, 73), Приходько, Суходуб, Росляков, Чудновець (Прядун, 62), Лівінський (Туркін, 86).

«Говерла»: Бонь, Ряшко (Бако, 39), Ількович, Котьо, Лютенко, Реплюк, Гегедош (Тома, 82), Панфілов, Хоменко, Петров, Цебро.

Попередження: Махарадзе, 26, Кондрашв, 61 – Лютенко, 22, Хоменко, 45

Арбітр: Сергій Даньковський (Київ).

13 вересня. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор». 100 глядачів. + 25С.

Обидві команди не змогли набрати максимальну кількість гравців для стартового протоколу. І якщо у маріупольців виявилося 5 запасних, то у «Говерли» – тільки троє.

Наша команда розпочала зустріч першим номером, подовгу контролюючи м’яч і намагаючись зламати захисні порядки гостей. Не впоравшись із цим завданням, приазовці почали атакувати за допомогою дальніх ударів. Але м’яч або попросту не йшов у рамку воріт, або добре грав голкіпер.

А ось ужгородці своїм рідкісним шансом в середині першого тайму скористалися сповна. Гегедош прорвався крізь захисників і пробив у ближній кут – 0: 1.

Розрахунок швидко відігратися завдяки забросам на Лівінського не спрацював і гості поступово вирівняли гру.

Початок другого тайму для підопічних Едуарда Хаврова вийшло гірше не придумаєш. Спочатку, після подачі кутового Реплюк головою переправив м’яч в сітку воріт «Іллічівця». А потім отримав пошкодження і попросив заміну Чудновець. В середині тайму, здавалося, маріупольці могли скоротити відставання, але удар Махарадзе головою метрів з 5-ти Бонь відбив ногою.

У кінцівці гри маріупольці віддали всі сили, щоб забити хоча б один м’яч – не вийшло.

Джерело