Іван Жаренко: «Тим і цікавий футбол, що кожного разу він непередбачуваний!»

Легенда мадридського «Реала» Рауль став кращим бомбардиром в історії свого клубу, забивши 323 м’ячі. Не знаю, чи бере приклад із зірки світового футболу Іван Жаренко, але в ФК «Ужгород» теж «стріляє» справно.

Кращий «снайпер» обласного чемпіонату-2015 відзначався практично в кожній грі за свою команду (21 гол у 22 матчах). Утім розмову ми розпочали з іншого…

– Іване, щойно завершилося Різдво в православних. Перед тим було в християн західного обряду. Що значить для Вас це свято?

– Насамперед слід говорити про світлі почуття, піднесений настрій, про час, коли можна побути вдома з найріднішими людьми. Люблю й поколядувати.

– У минулому сезоні Ви досить удало «колядували» на футбольних полях, ставши кращим бомбардиром чемпіонату. Причому з великим відривом від «конкурентів»

– Завдання того, хто в атаці, – забивати. Я не ставив собі за мету виграти бомбардирську гонку, але намагаюся в кожній грі допомогти своїй команді здобути три очки. Десь стараєшся, а не виходить. Десь іноді й випадково влучиш у ворота. А трапляється, що є голеве передчуття і воно, так би мовити, «спрацьовує». Словом, виходить по-різному. Тим і цікавий футбол, що кожного разу він непередбачуваний!

– А наскільки непередбачуваним виявився минулий чемпіонат?

– Він був дуже цікавим, із високою конкуренцією в суперництві за нагороди. Сподобалося чимало команд, як наприклад, із Берегова, Бийгані, Виноградова… Але в підсумку ми стали чемпіонами, і природно, що мене переповнювали неймовірні емоції.

– Який із забитих Вами голів найпам’ятніший?

– Мабуть, в останній грі з ФК «Дийда», адже вирішувалася доля золотих медалей. Забити в такому матчі особливо відповідально й престижно.

– Ваші плани на новий сезон пов’язані з ФК «Ужгород»?

– Поки зарано говорити. Хотілося б залишитися й знову перемогти в складі своєї команди в чемпіонаті. Однак як буде насправді, покаже час.

– Щоб на завершення побажали закарпатським уболівальникам?

– Футбол у нашому краї є видом спорту № 1, тож хай таким і залишається. А фанатам бажаю підтримувати так свої команди, як нас підтримували в грі з ФК «Дийда». Атмосфера була просто чудовою. І здоровְ’я всім, а з ним усе буде!

Спілкувався Володимир ТАРАСЮК


, , , , , , , , , ,