Товариський матч. “Говерла” – “Волинь” 3:0

Вчора, ужгородська “Говерла” під час двотижневої паузи провела спаринг у рідних стінах з командою Премєр ліги – луцькою “Волинню”. 

Поєдинок пройшов на стадіоні “Авангард”, щоправда на тренувальному полі. Матч був закритий для представників ЗМІ. 
Вже з перших хвилин команди продемонстрували швидкий і атакуючий футбол. Більшою мірою, тому що, цінність помилки під час товариського матчу не така велика. Після обміну небезпечними епізодами, одна з команд, все ж, відкрила рахунок. Зробили це футболісти “Говерли” на 23 хв. Півзахисники вивели на побачення з кіпером Герасимюка і екс-гравець “Волині” впевнено реалізував свій шанс. 1:0.
Згодом гості небезпечно відповіли. Проте вихід гравця “Волині”на ударну позицію з правого кута не завершився відновленням паритету. 
У другій половині гри “Говерла” довершила свою перевагу ще двома проведеними мячами у ворота луцької команди. На 57 хв. рахунок стає 2:0. Герасимюк віддає розрізний пас у штрафний майданчик на Глушицького. Ілля обігрує кіпера і переправляє мяч вже у пусті ворота.
А на 65 хв. “говерлянам” вдається забити і третій гол. Доклав до цього зусиль, знову Герасимюк, якого вивели на оперативний простір з правого кута. Трохи забарившись з ударом, він робить навіс на дальню стійку, де чатує Фещук. Максим у падінні головою без особливих проблем переправляє круглого у ворота. 3:0.
Далі Вячеслав Грозний змінив майже весь склад, давши ігровий час іншим футболістам, які, до слова, теж загального малюнку гри не зіпсували. Тож, матч так і завершився домашньою звитягою ужгородців. “Говерла” – “Волинь” 3:0.

 

Джерело