Іван Шіц: Хотілося би підсилитися ще більше

Генеральний директор “Говерли” Іван Шіц повідомив, що команда ще може посилитися вільними агентами.

Обставини змусили Говерлу бути одним з найактивніших клубів на трансферному ринку. Чи задоволені ви проведеною роботою та чи плануються ще підсилення за рахунок вільних агентів?

– Ми запросили до команди достатньо багато молодих та перспективних гравців. Виходячи з наших сучасних обставин, звісно хотілося би підсилитися ще більше. Розглядаємо питання залучення до команди вільних агентів, але тільки за умови, що вони зможуть підсилити нашу команду.

– Практично всі гравці були орендовані. Чи плануєте з кимось підписати повноцінний контракт на наступний сезон?

– Якщо по Ковалю, то він пріоритет київського Динамо. Його дали нам в оренду тільки до кінця осінньої частини чемпіонату, а далі буде розглядатися питання чи буде він затребуваний в Києві. Ігор Михайлович Суркіс зацікавлений в тому щоб Максим грав і мав практику, а в Динамо така ситуація з воротарями, що він може і не грати там. По іншим гравцям ситуація практично така сама. Трансферні контракти між клубами по виконавцям будуть вирішувати тренери та президенти клубів.

– Віце-президент клубу Олександр Шуфрич був вкрай незадоволеним грою команди в матчі проти Олімпіка і заявив, що команда понесе дисциплінарну та фінансову відповідальність. Команда вже покарана? Чи будуть штрафи будуть стосуватися не команди в цілому, а окремих виконавців?

– Санкції до команди – це компетенція президента. Тому я би не хотів коментувати цю заяву. Якщо він сказав, що зіграли погано, то будуть покарані. Крім того на полі грає команда. Не буває такого, що один грає погано другий краще. За цим стоїть великий шлях підготовки, починаючи з працівника який підготовлює поле… Президент клубу має право заохочувати тих чи інших працівників клубу, або карати.

– Цього літа “Говерлу” покинула велика кількість футболістів, з тих чи інших причин. Чи залишились перед кимось заборгованості?

– Давайте я цю темі піднімати не буду. Зараз не та ситуація в державі, щоб коментувати фінансові питання. Як би нам коли в країні іде війна закінчити чемпіонат в цілому. А заборгованості є у всіх. Америка вся живе на боргах.

Джерело