Ще один чемпіон з боксу на Закарпатті

Нещодавно з Вінниці із золотом повернувся Микола Поташнік (2003 р.н), який на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2002-2003 р.н впевнено виборов перемогу.

Микола вихованець Боксерського Клубу «Проспект» та учень 6-го класу ужгородської ЗОШ № 5 “Він не лише чудово боксує а й успішно вчиться та є прикладом для однокласників.Чемпіон України з боксу Потащник – це не лише авторитет та престиж школи, а й області взагалом. Таких юнаків одиниці і тому федерація буде всіляко підтримувати таких спортсменів”, – зазначив віце-президент ФБЗо, майстер спорту міжнародного класу Михайло Данило.

“Ми впевнені що в цьому нас підтримає і міська влада.Нам приємно що очільником міста Ужгород став в минулому спортсмен Б.Андріїв, і ми як федерація, надіємося, що бокс в м. Ужгороді буде розвиватися більш активніше, ніж раніше і нам вдасться знайдти підтримку у влади міста”, – доповнив віце-президент. Також Михайло Данило разом із засновником БК «Проспект», майстром спорту міжнародного класу та депутатом Ужгородської міськради, Євгеном Прозором, вручили пам’ятний диплом та висловили подяку директору школи Кіндюху Петру – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на ФБЗО.

Обоє подякували за співпрацю із Федерацією Боксу Закарпаття та підтримку від керівництва школи юного боксера.

1201 1202


, , , , , , , ,