У Сільці відбулась ІХ районна спартакіада серед осіб з обмеженими фізичними можливостями

Вже стало традицією в останню неділю листопада проводити районну спартакіаду серед осіб з обмеженими фізичними можливостями. На цей раз змагання проходили у сілезькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка гостинно зустріла учасників, їх батьків та гостей змагань.

Актовий зал, де проходило відкриття змагань був переповнений. Навіть у міжрядді стояли учасники та гості. Учні школи підготували яскраве театральне дійство: пісня «Бажаю Вам» у виконанні учениці 11 – Б класу Андріани Кузьми, чудовий вірш «Повір у себе» продекламувала учениця 4 – Б класу Вікторія Симчера, вірші про спорт у виконанні Світлани Волошин, Христини Симчери та Іванни Федоранич, а танець «Україна» у виконанні учнів 1-4 класів був ефективним закінченням театральної вистави, що не залишило байдужим нікого з присутніх.

Перед учасниками змагань виступив голова районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін та голова ЗОЦ ФКСІ «Інваспорт» Андрій Чегіль. Побажали успіхів у спортивних змаганнях учасникам Єлизавета Яцканич – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Михайло Ісак – голова районної організації інвалідів, Світлана Зан – директор сілезької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Василь Черепко – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

З програмою змагань ознайомив присутніх завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич.

В результаті напружених змагань судді Анатолій Вайда – шашки, Михайло Ластівка – шахи, Іван Пирога, Юрій Чегіль – настільний теніс, Михайло Бабич, Іван Мигалега – стрибки в довжину з місця та кидання м’яча у баскетбольне кільце все ж таки визначали переможців.

ШАХИ
1. Михайло Ластівка с. Ільниця
2. Сергій Гуменко м. Іршава
3. Юрій Кобаль с. Заріччя

ШАШКИ
Жінки
1. Надія Кривдик с. Довге
2. Олена Черничко с. Луково
3. Мирослава Симканич с. Луково
Чоловіки
1. Василь Коцан с. В. Раковець
2. Петро Осійський с. Довге
3. Михайло Порташ м. Іршава

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
Хлопці
1. Віктор Шелелбо с. Загаття
2. Василь Корпош с. В. Розтока
3. Іван Феннич м. Іршава
Дівчата
1. Ольга Шевченко с. Білки
2. Антоніна Митровці с. Ільниця
3. Любов Матішинець с. Білки

КИДАННЯ М’ЯЧА У БАСКЕТБОЛЬНЕ КІЛЬЦЕ
Юнаки
1. Олександр Станинець с. Н. Болотне
2. Святослав Керечанин с. Лоза
3. Михайло Білак с. Дубрівка
Дівчата
1. Олена черничко с. Луково
2. Вікторія Сердюк с. Лоза
3. Марія Лакатош с. Н. Болотне

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ З МІСЦЯ
Юнаки
1. Владислав Федорко с. Загаття
2. Василь Олексій м. Іршава
3. Олександр Станинець с. Н. Болотне
Дівчата
1. Яна Чедрик м. Іршава
2. Олена Черничко с. Луково
3. Марія Лакатош с. Н. Болотне

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками Закарпатського обласного центру «Інваспорт», цінними подарунками управління соціального захисту населення та продуктовими наборами, які люб’язно надала «Блага вість» керівник Іван Бабич.

Вручали нагороди Віктор Симканинець, Андрій Чегіль, Василь Черепко, Михайло Ісак, Андрій Данканич, Єлизавета Яцканич. За сприяння в організації та проведенні цих змагань Андрій Чегіль від обласного центру «Інваспорт» вручив подяки Світлані Зан – директору Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Віктору Вірагу – приватному підприємцю. Закінчилось це спортивно-культурне дійство святковим обідом, яке для усіх учасників та їх батьків забезпечив приватний підприємець Віктор Віраг.

Організатори змагань щиро вдячні всім тим, хто долучився до цього дійства, які подарували мить радості та щастя учасникам змагань.

Андрій Данканич
завідувач сектору молоді та спорту


, , , , , , , , ,