Роман Санжар: Боротьба на полі була від першої й до останньої хвилини

Післяматчевий коментар

– Сьогодні була дуже емоційна гра. До матчу всі говорили про рівні шанси суперників та рівні сили команд, тому і готувались ми на сьогодні серйозно. Читаючи інтерв’ю наставника «Говерли», було зрозуміло що команда заряджена на боротьбу, єдиноборства, агресивний футбол. Тому ми і поставили перед своїми футболістами завдання не програти в цих компонентах. Намагалися також контролювати м’яч, переходити якомога швидше від оборони в атаку, увімкнути швидкість. Інколи це в нас виходило, інколи – ні. Зате хлопцям вдалося виконати установку в оборонних діях і практично не дозволити супернику створювати нагоди біля наших воріт. За це хлопцям я вдячний.

Як оціните дії колишніх гравців «Говерли»: Лисенка та Кадимяна?  

– Хлопці максимально викладаються на тренуваннях. Вже остаточно влилися у колектив. Кожен вкладає душу в роботу, і виходячи на поле горить бажанням принести максимально позитивний результат команді. Тому, хлопцями задоволений, питань до них нема.

Очікували такої гри від «Говерли» ?

– Боротьбою я не розчарувався, напруга в повітрі відчувалася з перших і до останніх секунд матчу. Команда дуже активно грала на підбиранні, і якби в якомусь з компонентів ми хоч трохи програли, я впевнений, що суперник нас би покарав. Перемогу цю ми здобули, перш за все, завдяки відповідальності.

Інформаційний відділ ФК “Говерла”