Виноградівський «Севлюш» – кращий клуб сезону-2015

За підсумками виступів дорослої та юнацької команд у вищій лізі чемпіонату Закарпаття.

Старожил і постійний учасник основних футбольних змагань краю отримав заслужені срібні нагороди. При чому на другу сходинку п’єдисталу пошани зуміли піднятись і старші, і молодші. Насамперед це прояв стабільності та ефективної роботи керівництва клубу. А ще до честі виноградівців – максимальне залучення місцевих футболістів. Тож як підсумок, вони сьогодні першими здобули срібні комплекти нагород.

Віце-президент ФФУ Михайло Ланьо не приховує – «Севлюш» повсякчас з-поміж його фаворитів. «Ваш клуб – постійний учасник вищої ліги і для нього принцип: головне участь, а не перемога аж ніяк не притаманний. Виноградівські футболісти завжди боролись за комплект нагород найвищого гатунку. Цього разу вони другі, хоча, відверто, заслуговують уже й на золото», – звернувся до срібних призерів Михайло Іванович.

Насправді я солідарний з паном Ланьо – у Виноградові ж бо до улюбленої гри усього світу обличчям повернулись і меценати, і функціонери, і, що найголовніше, влада. Очільник міста Степан Бочкай запевняє: «Ми завжди максимально намагались сприяти у матеріальному забезпеченні з міської казни головній команді району, розбудовувати інфраструктуру. Наступного року плануємо провести реконструкцію роздягалень на стадіоні «Юність». До ладу привести «Пластик» (останній цього потребує уже давно – авт..). Що в наших силах, те й зробимо».

Міський голова Степан Бочкай спільно із заступником голови ФФЗ Віктором Качуром срібні нагороди вручили юнацькому складу виноградівців. Віце-президент ФФУ Михайло Ланьо та депутат Закарпатської обласної ради Владислав Поляк – дорослим. А голова ФФЗ Іван Дуран почесними дипломами та подяками відзначив керівництво клубу: тренера юнаків – Івана Бровдія, головного тренера дорослих – Івана Білака, президента клубу – Івана Матрунича.

«Цьогорічний успіх для нашого клубу – доволі вагомий. Якби ми не провалили перші три матчі, я про дорослих, за підсумками яких отримали всього одне очко, можна було б позмагатися і за чемпіонство. А так результат задовільний. Наступного року уже поборемось за золото – принаймні таке завдання уже озвучили керівники команди», – підсумував головний тренер «Севлюша» Іван Білак.

Віталій Біровчак


, , , , , , , , ,