В Ужгороді завершився Всеукраїнський турнір з більярду серед осіб з особливими потребами

18-19 листопада 2015 року в клубі КСЦ «Максимус» проведено Всеукраїнський турнір серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату памяті почесного майстра спорту з більярду Кузнєцова О.С.

Організаторами змагань виступили Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового аппарату (голова Лизанець Олександр Михайлович), управління молоді та спорту Закарпатської ОДА (начальник Ерфан Віталій Йосипович), ЗОЦФКСІ «Інваспорт» (начальник Чегіль Андрій Андрійович).

Цей чудовий захід зібрав біля 60-ти учасників з усіх куточків України. Вперше в такому заході прийняли участь інваліди АТО. Змагання проводились в наступних групах: 1 клас – гравці на візках; 2 клас – стоячі гравці. Серед віз очників 1-ше місце зайняв Джулай Олександр з м. Києва, 2-ге місце завоював Боднарук Анатолій з м. Вінниці, а третє місце посів Сакевич Андрій з Київської області. Найкращих же результатів серед стоячих досягли Міндруль Роберт (1-е місце) з м. Ужгорода, Столярчук Олег (2-е місце) і Роїк Андрій (3-е місце) з м. Хмельницького.

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату  вельми задоволений цьогорічним турніром, бо він дає змогу не лише позмагатися, але й поспілкуватися, відпочити в приємній компанії більярдистам з різних регіонів країни. Добре й те, каже Олександр, що традиційно змагання підтримують спонсори, які не відмовляються від підтримки інвалідів навіть в такі скрутні для української економіки часи.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати людей з обмеженими можливостями, та сприяти їх реабілітації, надавши посильну допомогу:

ПАТ “Креді агріколь банк”

п\р 26008500046694

Код ЄДРПОУ 37231258

МФО 300614

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефонами: +380997915415 або+380634688609.

Олександр Лизанець


, , , , , , , , , , , ,