ХХІІІ Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті тренера Богдана Сцібайла

21-22 листопада у Тернополі проходитиме традиційний ХХІIІ-ій відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті відомого тренера Богдана Сцібайла серед юнаків та дівчат 1999-2005 років народження.

На змагання запрошені  найсильніші борці України та зарубіжжя.

Урочисте відкриття спортивного меморіалу  відбудеться у Фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільськоого національно економічного університету 21 листопада о 13:00. Нагородження переможців пройде по завершенню фінальних сутичок 22 листопада, які розпочнуться о 10:00. (ФОК, вул.Майдан Перемоги, 3).

Організатори турніру: Тернопільський обласний осередок Асоціації спортивної боротьби України, Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді «ДРУЖБА», Спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S» спільно з Департаментом сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА за підтримки Благодійного фонду «Наше майбутнє» та спонсорів змагань.

Просимо висвітлити анонс, перебіг та результати змагань. В своючергу ми з радісттю включаємо ваш ресурс в список медіа-партнерів спортивного заходу.

За додатковою інформацією пишіть на e-mail: A.Druzhba@gmail.com, або за телефоном  096 395 69 09 до президента СК ім.Б.C.Сцібайла «ГалТер’S»  Ігоря Сцібайла.

Будемо вдячні за сприяння розвитку вільної боротьби.

З повагою, ОРГКОМІТЕТ ТУРНІРУ

borotba-afisha-A-3 2015


, , , , , ,