Прикордонники програли зіркам ФФУ

Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся товариський футбольний поєдинок між командами зірок українського футболу та прикордонників Закарпаття.

Позмагатися з охоронцями кордону приїхали легендарні багаторазові чемпіони України, найкращі бомбардири світу, володарі кубків Європи, гравці олімпійських збірних. У складі команди зірок федерації футболу на поле виходили Олег Саленко, Василь Рац, Анатолій Дем‘яненко, Іван Яремчук, Сергій Коновалов, Юрій Дмитрулін, Едуард Цихмейструк, Віктор Мороз та інші. Таким чином спортсмени вирішили підтримати прикордонників та подякувати їм за роботу, яку військовослужбовці виконують на блокпостах в зоні АТО та вздовж лінії розмежування.

Перед футбольним поєдинком слова вдячності учасникам бойових дій за їх мужність і патріотизм висловили керівники Федерації футболу України, голова Державної прикордонної служби генерал-полковник Віктор Назаренко та голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

На трибунах за поєдинком спостерігали прикордонники Чопського та Мукачівського загонів, їх рідні та близькі, а також  жителі Ужгорода та інших прикордонних міст Закарпаття.

Також сьогодні зірки футболу та голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко подарували футбольні м`ячі учням  Великоберезняньської школи-інтернату. Вихованцями школи є сироти та діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, а учнівська команда цього року стала переможцем змагання юних друзів прикордонників передає Закарпаття Спортивне з посиланням на ДПСУ.

Нагадуємо, що у вересні товариський матч відбувся у Маріуполі. Тоді зірки-ветерани українського футболу помірялися силами з прикордонниками Львівського та Мостиського прикордонних загонів, які перебувають у зоні АТО. Основний час матчу команди завершили з рахунком 3:3, а от в післяматчевих пенальті зазнали поразки –  5:4.


, , , , , , , , , , , , ,