Традиційний турнір з шашок – проведено в с. Нижня Апша (фото)

Уже традицією стало проводити обласний турнір з шашок-64 в с. Нижня Апша, який присвячується пам’яті одному з перших шашкістів нашого району – Віктору Ватаману.

На цей турнір збираються  найсильніші любителі шашкової  гри з м. Ужгород, Мукачева,  Іршави, Перичини, Виноградова, Хуста, а також Тячівського району.

14-15 листопада 2015 року в школі  І-ІІІ  ступенів с. Н. Апша,  відбувся 18-й  відкритий обласний  турнір  з шашок – 64, на який приїхало 28 найсильніших  шашкістів Закарпатської області, серед яких неодноразові переможці чемпіонатів області, кубка області та різноманітних турнірів.

Оргкомітетом на чолі з Пашку Ю. Ю. та за підтримки Тячівської райдержадміністрації, зокрема  сектору молоді та спорту Тячівської РДА були створені ідеальні умови для повноцінної гри. Змагання проходили за швейцарською системою в 10 турів з регламентом часу 40 хв. на партію, що дало змогу учасникам змагань показати цікаву, змістовну та винахідливу гру, яка проходила без жодного конфлікту. Інтригуючою, захоплюючою та безкомпромісною була  спортивна атмосфера турніру. Цікаві комбінаційні партії, видовищні поєдинки поглинали всю увагу не лише учасників змагань, але й уболівальників. В результаті напруженої  боротьби перше місце виборов кандидат у майстри спорту, неодноразовий чемпіон Закарпатської області Михайло Рішко м. Ужгород.

Друге місце у напруженій боротьбі, виборов кандидат у майстри спорту , приватний підприємець Василь Дьордяй з м. Тячів.

Третє місце виборов кандидат у майстри спорту , 12-ти кратний чемпіон області Студеняк О. Ю. з смт. Солотвино.

Також солідну гру показали: Йосип Ганич м. Ужгорож, Михайло Чербаник з Солотвина, Тіводар В. А. та Коцур М. М. з Виноградова, Анатолій Вайда з м. Іршава та інші.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та преміями.

Хочеться висловити велику подяку організаторам та спонсорам турніру завдяки яким він був успішно проведений, зокрема : Пашку Ю.Ю., Ботош Ю. Ю. , Марина В. І., Борка І. В., Йовдій Ю. В., Мігалка І. Ф. та іншим.

Головний суддя  Микола Кошілко

Закарпаття Спортивне


, , , , , , , , , , ,