Переможцю берегівського турніру з настільного тенісу дістався гусак

В суботу, 14 листопада, на нововстановленому тенісному столі у парку «Будапешт»  відбувся турнір з настільного тенісу.

Прийняло участь 16 спортсменів, серед яких були постійні учасники міських першостей і Кубків, а також, що особливо приємно, і новачки з студентської та шкільної молоді.

Змагання пройшли напрочуд цікаво, оскільки вперше офіційний турнір був проведений на незвичному столі на свіжому повітрі у парку, що становило певну родзинку. Інтригу підсилювала мотивація, адже головним призом турніру був «Гусак», якого люб’язно надали організаторифестивалю — Орден Святого Венцела (Андрій Бігарі і Йосип Галайда), а призери за ІІ і ІІІ місця отримали сертифікати на відвідання оздоровчих процедур від Тібора Бірова, лицаря Ордену Святого Венцела і керівника ресторанно-готельного комплексу «Гелікон». Допомогу на придбання нагородної атрибутики надав директор торового комплексу «Імідж» Володимир Маргітич. Суддівство та організацію забезпечив спортивно-оздоровчий клуб «Берег» спільно з відділом молоді та спорту міської ради – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на Берегсаз.
За підсумками змагань переможцями стали:
–    ІІ місце серед жінок та дівчат – Сільвія Баркасі;
–    І місце серед жінок та дівчат – Вікторія Надь;
–    ІІІ місце серед чолоівків – Іштван Репаші;
–    ІІ місце – Іштван Кота;
–    І місце – Михайло Солошенко.

Переможцям змагань вручили грамоти, медалі та цінні призи лицар Ордену Святого Венцела  Янош Шепа, почесний працівник фізкультури і спорту України Василь Фекете і Іван Продан, головний суддя (СОК «Берег» ).


, , , , , , , ,