У Мукачеві пройшли змагання з Шотокан карате –до

Днями у Мукачеві пройшов Відкритий  осінній чемпіонат з Шотокан карате –до, який, як завжди, дозволив самим юним спортсменам вперше випробувати свої сили, а для досвідчених каратистів став ще однією, важливою, сходинкою на шляху до самовдосконалення у цьому виді бойового мистецтва.

Організатором виступила обласна федерація Шотокан карате-до та Управління молоді та спорту ОДА. Долучились до проведення змагань і ГО «Рада спортивних товариств м Мукачево», зокрема керівник Сергій Кучінка, який звернувся до учасників змагань з привітальним словом.

Також, перед спортсменами і гостями турніру з привітальним словом виступили керівники спортивних клубів: Бреус Володимир СКК «Атлант», Фірка Юрій СК «Тхеан» та Вячеслав Білошицький СКК «Сінгітай». Організатори змагань відзначили пам`ятними подарунками учасників бойових дій – тренера СКК «Тхеан» Фірку Юрія, а також тренера та спортсмена СКК» Сінай» Дзямко Михайла.

Змагання традиційно проводились на двох спеціалізованих покриттях «татамі» із залученням досвідчених рефері та судів. Всі учасники змагань нагороджені призовими нагородами (кубками, грамотами та медалями) у 2-х розділах програми «куміте»  (або розділ вільний спаринг) та 2-х розділах ката ( систем комплексних вправ, представлених формалізованою послідовністю рухів, пов’язаних принципами ведення поєдинку з уявним супротивником).

Приємно здивувала майстерність та жага до перемоги, яку продемонстрували юні каратистки,  досвід яких доводить, що  карате – це спорт не тільки для хлопців але і для справжніх дівчат.

Цей турнір зібрав понад 70 учасників  із спортивних клубів не тільки Закарпатської, але і Житомирської області та очікувано приніс господарю чемпіонату в м. Мукачеві – клубу карате-до «Сінай» та його головному тренеру Маслигану Роману Михайловичу перемогу у командному заліку  та визначав найкращих спортсменів клубу, зокрема: Дзямко Андрія, Буштина Дениса, Єгорова Сергія, Олексик Івана, Тімофеева Олександра, Фабрицій Софію, Пристая Юліана, Тараканову Екатерину, , Брецко Олександра, Плітченко Івана, Шугало Віталія.

Другу сходинку посіли вихованці Фірки Юрія з Довжанського СКК «Тхеан»: Кузан Антоніна, Кузан Вадим, Білей Юрій, Фірка Віталій, Ледней Богдан.

Третє місце розділили вихованці Білошицького Вячеслава з СКК «Сінгітай» та вихованці  Бреуса Володимира з Іршавського СКК «Атлант»: Гур`янов Вячеслав, Білошицька Анастасія, Коберник Марія, Новак Ангел.


, , , , , , ,