Студенти МДУ провели змагання з волейболу

11 листопада у спортивному залі Мукачівського державного університету викладачами кафедри фізичного виховання за сприяння Первинної профспілкової організації працівників та студентів МДУ та ОЦФЗН “Спорт для всіх” були проведені змагання з волейболу серед збірних команд факультетів університету.

В урочистій частині спортивної події учасників привітав музичний гурт “Фатьови”, який виконав кілька драйвових композицій.

Щодо самих змагань, то спортсмени-учасники були розподілені на 4 чоловічих та 4 жіночих команд. Серед присутніх – студенти педагогічного факультету, гуманітарного факультету, факультету економіки, управління та інженерії і факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Активно долучилися, навіть, студенти, переведені зі сходу країни.
Голова Первинної профспілкової організації працівників та студентів МДУ Георгій Білак та директор ОЦФЗН “Спорт для всіх” Оксана Мошкола вручили учасникам заходу медалі, грамоти та призи – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на ОЦФЗН “Спорт для всіх”.

“Студенти – найпотужніша сила нашої нації, і дуже важливо, аби вони розвивались не тільки духовно, але й фізично, стежили за своїм здоров’ям і завжди були енергійними та щасливими. Всі учасники сьогодні змагалися одне проти одного, але було помітно, як спорт їх об’єднав та зробив щасливішими”, – зазначила Оксана Мошкола.


, , , , , , , , ,