Представники ГК Карпати у складі збірної України на Кубку Турчина

Головний тренер жіночої збірної України Борис Петровський назвав 16 гравців викликаних для підготовки та участі в Кубку Турчина, що 17-18 листопада пройде в Києві.

Національна команда виступить у складі зформованому в абсолютній більшості з гравців вітчизняної Суперліги. В складі лише один легіонер – Ганна Редька з білоруського “Гомеля”, який також зіграє на турнірі. Уточнена заявка збірної стане відомою 16 листопада після недільного матчу “Галичанки” в Кубку ЄГФ.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:
Яблонська, Воронова, Лезінська, Кильч, Кот, Мигович (всі – “Карпати”), Гілязетдінова, Савчин, Коновалова, Смолінг, Туркало, Сідлецька (всі – “Галичанка”), Рудько (“Спартак”), Савченко (“Дніпрянка”), Редька (“Гомель”, Білорусь), Зоря (без клубу).

В складі збірної України Ганна Редька зіграє проти свого клубу — “Гомеля”

“Наше завдання на Кубок – перевірити найближчий ререзр збірної, – розповів сайту ФГУ Борис Петровський – Під час турніру збірна мешкатиме на олімпійській базі в Конча-Заспі. Зберемося в понеділок і проведемо одне тренування, а вже у вівторок у нас півфінальний поєдинок проти молодіжної збірної України. Всіх наших легіонерів, основу зібрної, зберемо вже в період офіційної міжнародної паузи 23-29 листопала. На ці дні нас до себе на два контрольні поєдинки запрошує збірна Угорщини, яка готується до чемпіонату світу-2015”.

Нагадаємо, учасниками Кубку Турчина-2015 стануть 4 команди: національна збірна України, молодіжна збірна України, ГК “Спартак” (Київ) та ГК “Гомель” – лідер чемпіонату Білорусі.

17-го листопада півфінали відбудуться в залі Національного університету фізвиховання та спорту.

14.00 “Спартак” – ГК “Гомель” (Білорусь)
16.00 зб. України – молодіжна зб. України

18-го листопада вирішальні поєдинки пройдуть у Палаці спорту.

15.00 Матч за 3-є місце
16.45 Фінал

Сергій Цукіло


, , , , , , , , , , , , , ,