На Тячівщині в День Незалежності відбувся турнір з міні-футболу

Організаторами спортивного дійства виступили сектор з питань фізичної культури та спорту державної адміністрації спільно з ДЮСШ. Турнір, присвячений відзначенню річниці Незалежності України, проведено з метою залучення молоді до занять спортом та виховання в них почуття патріотизму, адже в теперішній складний час необхідно єднатися всім громадянам, а спорт цьому активно сприяє.

Урочисте відкриття змагань розпочалось звучанням Державного Гімну України. Відтак, з вітальним словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Василь Дем’янчук, який закликав юних спортсменів виростати справжніми патріотами, гідними громадянами своєї держави. Завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту державної адміністрації Василь Герчак побажав хлопцям берегти своє здоров’я, хорошої гри та подальших спортивних досягнень.

В боротьбі за перемогу на полі зустрілись 6 команд юних футболістів з Тячева, Буштина, Бедевлі, Тересви та Солотвина. Матчі проходили за коловою системою у двох групах, переможців визначено за кількістю набраних балів.

По завершенню турніру відбулась церемонія нагородження, в рамках якої Василь Дем’янчук разом з Василем Герчаком вручили юним футболістам кубок та грамоти державної адміністрації.

Третє місце на змаганнях зайняла команда юнаків з Бедевлі, почесне друге місце посіли буштинські футболісти і омріяну перемогу здобули спортсмени з Тячева.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації