Орест Кузик: «Команді невистачає досвідчених футболістів»

Молодий півзахисник ужгородської «Говерли» Орест Кузик після матчу з «Дніпром» прокоментував поразку своєї команди з рахунком 0:2.

– Всю гру ми оборонялися, ніякого конструктиву попереду не було. Фактично нічого не створили біля воріт суперника. Будемо розбирати гру, і робити висновки.

– «Говерла» в останні роки часто відбирала очки у «Дніпра». Якось особливо налаштовувалися на суперника?
– Завжди особливо налаштовуєшся на ігри проти грандів українського футболу. «Дніпро» теж команда з великим ім’ям, яка грає в єврокубках. Тому так і виходило, що ми з ними внічию зіграли кілька останніх матчів. Нічого особливого в цьому немає.

– Розраховували на те, що «Дніпро» на даний момент не в кращому моральному стані після поразки від «Сент-Етьєна» у Лізі Європи?
– Звичайно. Ми переглядали їхні ігри, в тому числі і матч з «Сент-Етьєном». З одного боку, це їх морально надломило, але з іншого – навпаки, на цей матч вони вийшли злими. Виходячи з цього, налаштовувалися відповідно.

– Наскільки сьогодні для «Говерли» був важливий результат?
– Для нас результат завжди стоїть на першому місці. Звичайно, хочеться і показати красивий футбол для вболівальників. Сьогодні ми розраховували на позитивний результат, але вийшло так, як є.

– За рахунок чого можна розраховувати на очки в матчах з суперником, клас якого значно вище, як це було сьогодні?
– У кожного суперника, навіть сильного, є свої слабкі місця. Сьогодні ми сподівалися на швидкі контратаки, які можна було б вибігати після стандартів у господарів. На жаль, задум не спрацював.

Той факт, що склад «Говерли» складається переважно з орендованих «динамівців», позитивно позначається на зіграності, взаєморозуміння між гравцями на полі?
– Так, це позитивний аспект, тому що між нами вже є якась зіграність. Але якщо поглянути з іншого боку, в команді не вистачає досвідчених футболістів, які в іграх з сильним суперником могли б взяти гру на себе, десь притримати м’яч, розгорнути атаку, підказати як краще і правильніше зіграти. Молоді гравці більше налаштовані атакувати, і іноді їм не вистачає досвіду, щоб зрозуміти, в який момент краще трохи «засушити» гру. Ось і виходить так, як сьогодні.

Олександр Наголюк


, , , , , , , , , , , , , ,