Карпати готуються до матчу з Галичанкою

Ужгородські гандболістки активно готуються до наступного туру Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги проти львівської «Галичанки».

Вже у п’ятницю, 6 листопада, гандбольний клуб «Карпати» зіграє один з найважливіших матчів першої половини чемпіонату. Гра проти львівської «Галичанки» обіцяє бути цікавою, адже до цього поєдинку жодна з команд не зазнавала поразки, обидві мають рівну кількість очок і перебувають на вершині турнірної таблиці.

Про підготовку до матчу розповіли тренери та гравці команди. Так, тренерський штаб активно розробляє тактику гри, переглядає матчі команди-суперника, вивчає гравців. Окрім того, вони разом з гандболістками працюють над фізичною підготовкою команди та особистою майстерністю гравців.

Дівчата, в свою чергу, готуються не лише фізично, а й психологічно. Переважна більшість гандболісток перед грою слухають улюблену музику, дивляться мотиваційні фільми та відеоролики. Проте є в команді граці, які особливим способом налаштовуються на гру. Так, Дарія Кот, Ірина Яблонська-Бобаль, Ірина Компанієць та Надія Чундак п’ють каву чи капучіно з шоколадом. Надія Воронова ж обмежується тільки солодким. Не обходиться і без анекдотів та веселих історій з життя та з минулих ігор, що допомагає дівчатам трохи розслабитись та забути про мандраж – передає Закарпаття Спортивне з посиланням на ГК Карпати.

Беата Цубина, наприклад, ще й молиться перед кожною грою і це їй обов’язково допомагає. Чи не найнеординарнішим способом налаштовується на гру Ірина Яблонська-Бобаль – вона прибирає вдома. За її словами, таким чином їй вдається впорядкувати думки, все обдумати, відволіктись від емоційної напруги.


, , , , , , , , , , , ,